? Tcdd İşçi Alımı
1:50 pm - Pazar Şubat 19, 2017

Tcdd İşçi Alımı

Cuma, 3 Mayıs 2013, 20:58 | Memur | 1 Yorum | Read 12202 Times
by iskur

Devlet Demiryollarını bilmeyenlerimiz yoktur hemen hemen 1 defa bu ulaşım aracını seçmişizdir ve kim bilir belkide bu iş ilanlarından bir tanesi sizin için yayınlanacak ve sizlerde bu sayede bu işe girebileceksiniz.

TCDD çeşitli bölge müdürlüklerine 33 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 21 tren teşkil işçisi olmak üzere toplamda 54 işçi alacak.
TCDD Ankara, Konya, Kocaeli, Zonguldak, Samsun, Manisa, Kayseri, Balıkesir, Adana, Afyon, Karabük, Kütahya, Sivas, Yozgat, Mersin, Malatya, Sakarya, Eskişehir, Niğde, İstanbul bölge müdürlüklerine 33 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 21 tren teşkil işçisi alacak.

 

tcdd iş ilanları
TCDD Ankara 12 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 1 tren teşkil işçisi, Konya 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 1 tren teşkil işçisi, Kocaeli 4 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Zonguldak 2 tren teşkil işçisi, Samsun 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 1 tren teşkil işçisi, Manisa 4 tren teşkil işçisi, Kayseri 1 tren teşkil işçisi, Balıkesir 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 1 tren teşkil işçisi, Adana 3 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Afyon 1 tren teşkil işçisi, Karabük 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 1 tren teşkil işçisi, Kütahya 3 tren teşkil işçisi, 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Sivas 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Yozgat 2 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Mersin 1 tren teşkil işçisi, Malatya 2 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Sakarya 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, Eskişehir 4 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü, 2 tren teşkil işçisi, Niğde 2 tren teşkil işçisi, İstanbul 1 mekanik vasıta tesis cihaz vinç operatörü alacak.

 


Bir önceki yazımız olan Memurlar için Yeni Düzenlemeler ekiş başlıklı makalemizde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Memurlar için yeni düzenlemeler hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: , ,

1 response to "Tcdd İşçi Alımı"

  1. uğur diyor ki:

    2sene özel sektörde Trakya bölgesinde devlet demiryollarında buraj ve cesitli makinalarda operatörlük yapmaktayım demiryollarında deneyimim ve hala özel sektörde Trakya bölegesınde operatör olarak çalışmaktayım sizinle calısmak benım ıcın onurdur severek yapmaktayım işimi… artık özel degıl tcddnin bünyesınde devam etmek istiyorum şimdiden tskler …05424625772

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.