? Türk Hava Kuvvetleri Personel Alımı
1:45 pm - Pazar Şubat 19, 2017

Türk Hava Kuvvetleri Personel Alımı

Pazar, 28 Nisan 2013, 21:46 | İş İlanları | 0 Yorum | Read 8724 Times
by iskur

Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre açık kadrolara yerleştirilmek için Türkiye’nin çeşitli yerlerinde görev yapacak olan toplamda doksan iki personel istihdam edilecek. Kurum bünyesinde çalışmak isteyenler için başvuru süresi 30 Nisan Salı gününe kadar devam edecek.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Karargâhı ile Bağlı Birlik ve Kurumlarında işe alınacaklar sivil memur statüsünde görevlendirilecek olup açıktan atama yoluyla istihdam edilecekler.Sivil memur alımı ihtiyaçlar doğrultusunda değiştirilebilecek olup şu an için doksan iki olarak belirlenmiştir..Hava Kuvvetleri Komutanlığı’na bağlı olarak istihdam edilmek  üzere KPSS puanına göre Hukuk İşlemleri Memuru, Basın ve Halkla İlişkiler Memuru, Zabıt Katibi, Güvenlik Görevlisi, Çevre Mühendisi, Elektrik Mühendisi, Elektronik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Çevre Mühendisi, Makine Mühendisi, Gıda Mühendisi, HaritaMühendisi, Çevreci, Müzeci, Kütüphaneci, Grafiker, Teknisyenler, Diyetisyen, Psikolog, Veteriner,Garson, Aşçı, Bahçıvan, Boyacı, Ütücü, Terzi ve Hizmetli personeller alınacaktır.

Başvurular, www.tekok.edu.tr internet adresinden yapılacaktır. Online başvuruya ek olarak adaylar  posta yoluyla veya diğer yollarla başvuru kesinlikle yapılmayacaktır. Online yapılacak başvurular; 11 Nisan 2013 Perşembe günü saat 10:00’da başladı ve 30 Nisan 2013 Salı günü saat 10:00’da sona erecektir.Devlet memuru kadrosuna alınacak personellerde Türk vatandaşı olmak,18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşından gün almamış olmak,kamu haklarından mahrum bulunmamak,Devlet Memurları Kanunu’nun 48.maddesine göre mahkum olmamak,askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş olmak gibi şartlar aranmakta.Erkek adaylar için uygulamalı sınav ve mülakatların son günü 17 Mayıs 2013 ve özellikle bu tarihten itibaren adaylarda askerlikle ilgisinin bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş olması gibi birtakım özellikler aranmakta.

 


Bir önceki yazımız olan ÇAĞRI merkezi bayan iş ilanları 2013 ekiş başlıklı makalemizde 2013, bayan iş ilanları ve çağrı çalışanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: , ,

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.