2:04 am - Cumartesi Kasım 1, 2014

Seçim Sandık Görevlisi başvurusu

Perşembe, 9 Ocak 2014, 18:30 | Haberler, İş İlanları | 0 Yorum | Read 11011 Times
by iskur

Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılında resmi olarak 2 kez sandığa gideceğiz. Bir seçimin ülke ekonomisine getirdiği yük 500 milyon lirayı buluyor. Bu paranın içinde her sandığın başında yüksek kurulunun görevlendirdiği görevlilerinin de ücretleri var.

Her sandığın başında bir sandık başkanı 3 memur üye be siyasi partilerin görevlileri bulunur.

Sandık görevlisi olmak isteyenler bulundukları bölgeye en yakın seçim kurumuna giderek isteklerini bildirmeliler. Başvurularda yapılan elemeler sonucunda görev verilen kişilere iletişim araçları ile ulaşılarak yapmaları gereken görevler hakkında bilgiler verilmektedir. Sandık görevlisi olmaya hak kazanan kişiler yapacaklarını işin ehemmiyeti hususunda eğitim almak için seminere davet edilir. Bu seminerde görevlilere seçim esnasında ve seçimden sonra neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi verilir. Seçim esnasında sandık görevlileri hiçbir koşulda yerlerinden ayrılmaz ve o kişinin görev sürecinde duyacağı tüm ihtiyaçlar kurum tarafından karşılanır.

Sandık başkanı ücreti yaklaşık 200 lira, üyelerin ücreti yaklaşık 130 liradır. Sizde görev almak istiyorsanız size en yakın seçim kuruluna başvurmanız gerekli.

 
 


Bir önceki yazımız olan Asgari geçim indirimi 2014 ekiş başlıklı makalemizde 2014, Asgari geçim ve Asgari geçim indirimi hakkında bilgiler verilmektedir.


Google Aramalar

sandık görevlisi başvurusu 2014,sandk grevlisi,sandık görevlisi,seçim sandık görevlisi başvurusu,seçim sandık görevlisi,seçim görevlisi,SANDIK GÖREVLİSİ BAŞVURUSU,sandık görevlisi başvuru tarihi,sandık görevlisi basvuru,seçim görevlisi başvuru

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: , ,

Leave a reply

Sponsorlu Bağlantılar


Güncel Konular