9:22 pm - Cumartesi Aralık 20, 2014

Seçim Sandık Görevlisi başvurusu

Perşembe, 9 Ocak 2014, 18:30 | Haberler, İş İlanları | 0 Yorum | Read 11178 Times
by iskur

Sponsorlu Bağlantılar

2014 yılında resmi olarak 2 kez sandığa gideceğiz. Bir seçimin ülke ekonomisine getirdiği yük 500 milyon lirayı buluyor. Bu paranın içinde her sandığın başında yüksek kurulunun görevlendirdiği görevlilerinin de ücretleri var.

Her sandığın başında bir sandık başkanı 3 memur üye be siyasi partilerin görevlileri bulunur.

Sandık görevlisi olmak isteyenler bulundukları bölgeye en yakın seçim kurumuna giderek isteklerini bildirmeliler. Başvurularda yapılan elemeler sonucunda görev verilen kişilere iletişim araçları ile ulaşılarak yapmaları gereken görevler hakkında bilgiler verilmektedir. Sandık görevlisi olmaya hak kazanan kişiler yapacaklarını işin ehemmiyeti hususunda eğitim almak için seminere davet edilir. Bu seminerde görevlilere seçim esnasında ve seçimden sonra neler yapmaları gerektiği hakkında bilgi verilir. Seçim esnasında sandık görevlileri hiçbir koşulda yerlerinden ayrılmaz ve o kişinin görev sürecinde duyacağı tüm ihtiyaçlar kurum tarafından karşılanır.

Sandık başkanı ücreti yaklaşık 200 lira, üyelerin ücreti yaklaşık 130 liradır. Sizde görev almak istiyorsanız size en yakın seçim kuruluna başvurmanız gerekli.

 
 


Bir önceki yazımız olan Beden İşçisi (Genel) alınacaktır. (ERZİNCAN ) ekiş başlıklı makalemizde ), alınacaktır. ve Beden hakkında bilgiler verilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Sponsorlu Bağlantılar


Güncel Konular

Kariyer
İş imkanı
AB iş ilanları
Evde ek iş
..