? Saat ve Saat iş İlanları
1:51 pm - Pazar Şubat 19, 2017

Saat ve Saat iş İlanları

Pazartesi, 15 Aralık 2014, 6:22 | İş İlanları | 0 Yorum | Read 2787 Times
by iskur

Galiba insanların geçmişten bugüne kadın erkek gibi bir ayrım yapmadan en çok kullandıkları aksesuarlardan biri olmuştur saat. İnsanlar her zaman saatin kaç olduğunu bilmek isterler ve vazgeçilemeyecek bir aksesuar olmuştur bu nedenle saat. Hele bir de eşsiz güzellikte tasarımlarla karşımıza çıkınca saat kullanmamak elde değildir.  1971′den günümüze kadar sektöründe lider pozisyona kendisini kalıcı harflerle yazdıran  Saat ve Saat,dünyaca ünlü marka saatlerin satış pazarlamasını yapmakta ve dünyaca ünlü markaların tasarımlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.  1994’ten beri dünyaca ünlü markaların saatlerinin Türkiye’deki yetkili temsilciliğini alan ve tek başına devam ettirmeye çalışan bu ünlü saat firması , saat sektöründe bir ilke de imza atmış ve başarısını kanıtlamıştır.  2008’den bu yana satışlarını online platform üzerinden yapan  Saat ve Saat uluslararası markalar ile sektörde öncü kuruluş haline almıştır.. Ayrıca sadece saat sektöründe değil,şirketler grubu bünyesinde turizm, tekstil, kırtasiye, vb. farklı alanlarda hizmetlerle müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.. Firma müşteri memnuniyetini esas alarak, çağın dinamiklerine uygun bir biçimde oluşturduğu paralel ürün ve pazarlama konsepti ile satışlarına devam etmektedir.. Saat ve Saat firmasında saygın markaların tek yetkili temsilciliği olması nedeni ile  tüketicinin  beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzere kendisine çalışma arkadaşları arıyor.Sizde yaklaşık yüz mağaza da hizmet veren böyle saygıdeğer bir firmada çalışmak eminiz ki istersiniz.Türkiye’nin saatçisi olan  saat&saat  İnsan kaynakları Uzmanı, Operasyon Destek elemanı, Marka İletişim Uzmanı, Mağaza Yönetici Adayları, Satış Yetkilileri, Muhasebe Elemanı ve Ofis Sekreteri gibi pozisyonlarda görevlendirilmek üzere ekip arkadaşları arıyor.Firmanın açık iş pozisyonlarına yenibiriş.com adlı kariyer sitesinden ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan ÇAĞRI merkezi bayan iş ilanları 2013 ekiş başlıklı makalemizde 2013, bayan iş ilanları ve çağrı çalışanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: ,

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.