4:19 am - Cumartesi Kasım 1, 2014

İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013

Cumartesi, 20 Nisan 2013, 10:52 | İş İlanları | 1 Yorum | Read 27663 Times
by iskur

Sponsorlu Bağlantılar

Artık yeni mesleklerden bir taneside olmak bunların sebeplerinin en başında ise artık firmalar ve kurumlar bu konuda eğitim almış ve sertifikalı kişileri bünyesine katmak bu konuda sizlere iş ilanlarını paylaşmaya devam ediyoruz.

2013 yili Guvenlik Gorevlisi Alimi1 300x219 İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013

2013 – 2014 İş Bankası özel güvenlik görevlisi alımı, İş Bankası iş başvurusu 2013 – 2014, İş Bankası iş başvuru formu. Ülkemizin En Büyük Özel Sektör bankası olan ve Ulu Önderimiz Tarafından Kurulmuş olan Türkiye İş Bankası Büyümeye ve Türk ekonomisine katkıda bulunmayan devam ediyoruz. İşBankası 2013 Yılı Personel Alımları ve Güvenlik Görevlisi alımları ile ilgili kısa bir bilgi notunu sizlere sunmak istedik. Güvenlik görevlisi ve personel alımları yıl içinde yapılan sınavlarla olmaktadır. Konu içindeki linkten İş Bankası Resmi  web sitesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

İş Bankası 2012 yılında yeni açılacak olan şubeleri için özel güvenlik görevlisi alımı yapacak. İş Bankası güvenlik görevlisi alımları hakkında detaylı bilgileri aşağıda vermiş olduğum insan kaynakları adresinden ve İş Bankası şubelerinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.
İş Bankasında , şu anda Özel Güvenlik Elemanı alımı yapılmamaktadır. İlerleyen tarihlerde açılacak Özel Güvenlik Elemanı alım sınavlarıyla ilgili olarak, başvuru sayfasında yer alan “Özgeçmiş Bilgileri Formu’na Giriş” linki aracılığıyla özgeçmiş bırakabilirsiniz. Bankamızda Özel Güvenlik Elemanı olarak görev almak istediğini bildiren ve açılan sınavın başvuru koşullarını taşıyan adaylara e-posta iletileri ile bilgilendirme yapılacaktır.

 
 

Başvuru Yapmak isteyen Arkadaşlar Bu Linkten Başvuru yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Amerikada Çalışmak İçin 50 Bin İşçi Alınacak – Maaş 4000 Dolar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Google Aramalar

banka güvenlik iş ilanları,iş bankası güvenlik alımı,banka güvenlik görevlisi alımı,özel guvenlik alımı,banka güvenlik görevlisi,Bankalara güvenlik alımı,özel güvenlik iş ilanları 2013,güvenlik görevlisi alımı 2013,bankalara guvenlık gorevlısı alımı,banka güvenlik alimi

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler:

1 response to "İş Bankası ÖGG – Özel Güvenlik Görevlisi Alımı 2013"

  1. HAYATİ DÜZKAYA diyor ki:

    İSMİM HAYATİ DÜZKAYA.MANİSA GÖLMARMARA’DA YAŞIYORUM.AKHİSAR KESKİNOĞLU’NDA GÜVENLİK DANIŞMANI OLARAK ÇALIŞIYORUM.İŞİMDEN MEMNUNUM ANCAK MESLEĞİMİ BANKADA ÇALIŞARAK SÜRDÜRMEK İSTİYORUM.ASKERLİĞİMİ TAMAMLADIM.KENDİME BU ALANDA GÜVENİYORUM.BAŞVURUMU DEĞERLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Leave a reply

Sponsorlu Bağlantılar


Güncel Konular