? Ayakkabı Dünyası İş İlanları
1:50 pm - Pazar Şubat 19, 2017

Ayakkabı Dünyası İş İlanları

Pazar, 28 Nisan 2013, 3:55 | İş İlanları | 0 Yorum | Read 3762 Times
by iskur

Akbacakoğlu Grubu tarafından 1923 tarafında kurulan ve bugün Türk ayakkabı sektörünün en önemli ve en saygın isimleri arasında yer alan Ayakkabı Dünyası  yaklaşık seksen dokuz  yıllık  tecrübesinin de yardımı ile yılda milyonlarca çift ayakkabıyı müşterilerinin ayakları ile buluşturmaktadır.Birçok farklı markayı müşterilerinin ayağına getiren Ayakkabı Dünyası  ayakkabı sektörünün önde gelen firmaları arasına kendisini sağlam harflerle yazdırmıştır.1996 senesinin Nisan ayında Türkiye’nin ilk TSE’li ayakkabı mağazasını açarak bir fenomen olmuştur adeta.. Ayakkabı Dünyası bugün, Ankara, İstanbul, Adana, Antalya, Alanya, Bursa, Çorlu, Erzurum, İzmit,Konya, Konya Ereğli, Karadeniz Ereğli, Kayseri, Malatya, Mersin, Samsun ve Sivas‘ta bulunan toplam otuz bir mağazası ile yüz binlerce müşterisi ile buluşmaktadır.. Ayakkabı Dünyası mağazalar açmaya ve büyüme politikasına tüm hızla devam etmekte.Bu müşterisi bol ayakkabı zincirinin içerisinde siz de yer almak isteyeceksinizdir.

Akbacakoğlu Grubu Şirketleri içerisinde yer alan kadrolar için  işin gerektirdiği  nitelik ve yeteneklere sahip kişileri almak ilkesi ile personel alımlarına devam etmekte.Ayakkabı Dünyası mağazalarına alacakları elemanlarda aktif, güler yüzlü , yeniliklere açık, ekip çalışmasına yatkın olma,yüksek bir motivasyona ve enerjiye sahip olma gibi birtakım özellikler aramakta.Ayrıca Ayakkabı Dünyası işe aldığı elemanların yetenekleri ve yeterliliklerine uygun olarak ,onlara yetişme ve ilerleme imkanı da sunmakta.Müşteri memnuniyetinin en temel ilke olduğu bu butik ayakkabıcılık şirketinde siz de yer almak için www.kariyer.net ya da www.secretcv.com adreslerinden Ayakkabı Dünyası ile ilgili açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan ÇAĞRI merkezi bayan iş ilanları 2013 ekiş başlıklı makalemizde 2013, bayan iş ilanları ve çağrı çalışanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: ,

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.