? 2013 Tedaş İş Başvurusu
3:01 pm - Cuma Şubat 27, 2015

2013 Tedaş İş Başvurusu

Çarşamba, 6 Mart 2013, 17:11 | İş İlanları | 1 Yorum | Read 13529 Times
by iskur

2013 Tedaş İş Başvurusu,

2013 Tedaş İş Başvurusu

Tedaş devlet tarafından kurulan tüzel bir kişiliğe sahip bir kuruluştur.Her yılpersonel alımı yapan Tedaş’a oldukça yoğun ilgi gösteriliyor.Personeline sağladığı hakların yanı sıra maaşınıda yüksek tutan Tedaş,bu yüzden iş arayanların tercih ettikleri bir kurum haline gelmiştir.

Tedaş iş ilanlarını işkur’un internet sitesinde yayınlıyor ve işkur’a üyeliği olanlar tedaş iş ilanlarına ulaşarak başvurularını yapıyorlar.Tedaş’ın bünyesinde çalışmak isteyeler çok fazla olduğu için başvuranların formları dikkatli bir şekilde incelenip,en uygun adaylar arasından seçiliyor.Her yıl yüzlerce kişinin iş başvurusu yaptığı Tedaş başvuru formunu ise kendi sitesi üzerinden yayınlıyor.İnsan Kaynakları sitesine girerek,başvuru formunu doldurduğunuz takdirde aynı gün içerisinde formunuz onaylanıyor ve Tedaş’ın kayıtları altına alınıyor.

Ne kadar erken başvurursanız o kadar şansınız artacağı için,eğer Tedaş bünyesinde çalışmak istiyorsanız Tedaş’ın internet sitesi üzerinden başvuru formunuzu doldurup,şansınızı daha çok arttırmalısınız.Bunun dışında Tedaş’ın sitesinde Tedaş ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi de öğrenmeniz mümkün.


Bir önceki yazımız olan 2013 - 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları ekiş başlıklı makalemizde 2013 - 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları, akdeniz üniversitesi iş başvurusu ve akdeniz üniversitesi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: , , , , ,

1 response to "2013 Tedaş İş Başvurusu"

  1. özgür yüce diyor ki:

    iş arıyorum

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.