6:31 pm - Pazar Şubat 1, 2015

2013 – 2014 Yılı Ülker İş Başvurusu ve Alımlar

Salı, 5 Mart 2013, 17:03 | İş İlanları | 12 Yorum | Read 11803 Times
by iskur

Sponsorlu Bağlantılar

2013 – 2014 Yılı Ülker İş Başvurusu ve Alımlar,

2013 – 2014 Yılı Ülker İş Başvurusu ve Alımlar

Ülker markası Yıldız Holdingin dinamik şirketidir ve ülkemizde pek çok alanda sponsorluk anlaşmaları imzalayarak ülke sporuna ve tanıtımlarına destek olmaktadır. Ülker firması işe alımlarını Yıldız Holding İnsan Kaynakları aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Başvurulan pozisyona bağlı olarak değişmekle beraber genel olarak üniversite mezunu personel alımlarında bulunmaktadır. Ülker fabrikası işçi alımlarında fabrikaların kendi insan kaynakları bölümlerini kullanmaktadır.

Yani Ülker firmasında işçi olarak çalışmak istiyorsanız çalışmak istediğiniz Ülker fabrikasına şahsen başvuruda bulunarak iş başvuru formu doldurmanız yeterlidir. Nitelikleriniz açılan pozisyonlar için yeterliyse işe alımınız gerçekleştirilir. İdari kadrolar için Ülker İş Başvurusu‘nda bulunmak istersenizde Yıldız Holdingin internet sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden CV oluşturarak açık iş pozisyonlarıda başvuruda bulunabilirsiniz. İsterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden CV lerinizi ekleyerekte Ülker İş Başvurusu için Genel İş Başvurusunda bulunabilirsiniz.

 
 


Bir önceki yazımız olan 2013 - 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları ekiş başlıklı makalemizde 2013 - 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları, akdeniz üniversitesi iş başvurusu ve akdeniz üniversitesi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: , , , , , , , , , ,

12 responses to "2013 – 2014 Yılı Ülker İş Başvurusu ve Alımlar"

 1. ayşe okumuş diyor ki:

  montajda 10 yıl çalıştım

 2. ÖZGÜR NAÇ diyor ki:

  CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM.FRANSIZCA VE İNGİLİZCEYİ ÇOK İYİ BİLİYORUM.TELEVİZYONDA YABANCI FUTBOLCULARIN TERCUMANLIĞINI YAPTIM.BEŞ YILDIZLI FRANSIZ TATİL KÖYLERİNDE 5YIL ÇALIŞTIM.THOMAS COOK ADINA TÜRKİYEDE GÖREV ALDIM.İNSAN İLİŞKİLERİNDE VEGELECEĞE POZİTİF BAKAN BİRİYİM.SİZLERLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM.SAYGILARIMLA.

 3. ümmühankoc diyor ki:

  cay sevısı ikramcı temızlık işi arıyorum SAYGILAR.

 4. edip ayaz diyor ki:

  suItangazi yayIa mah ikamet etmekteyim 3 çocuk babasiyim yaşim 32 iş ariyorum geneIikIe hamaIik taşima indirme bindirme işIerinde tecrubeIiyim işaIIah oIur saygiIarimIa edip ayaz

 5. askerde yeni geldim acilen iş arıyorum yaşım 22 istanbul bağcılarda oturuyorum 05359205864

 6. halil dinçer diyor ki:

  1988 doğumluyum üniversite lisans mezunuyum Ankara da oturuyorum çalışmaya ihtiyacı var saygılarımla halil dinçer

 7. fikriye nergiz diyor ki:

  küçükçekmecede oturuyorum iş arıyorum

 8. muarrem temür diyor ki:

  1970 doğumluyum ülker fabrikasında işçi olarak çalışmak istiyorum ümraniyede oturuyorum saygılarımla

 9. gökan çetin diyor ki:

  merhaba bursada oturuyorum ülker fabrıkasın da çalışmak istiyorum branşım elektrık elektronık farklı iş olsa da çalışırım işe ıhtıyacım var.tesekkurler

 10. sukru beken diyor ki:

  Selem ben epoksi boya uygulama ustasiyim ekibimle is ariyorum yurt disi tercigimizdir

 11. havva diyor ki:

  1970 doğumluyum süt ürünleri ve markette çalıştım . tanıtım satış elemanı olarak aydın – kuşadasında çalışmak istiyorum .

 12. havva yavuz diyor ki:

  1970 doğumluyum. 2014 de süt ürünleri ve markette çalıştım. tanıtım veya satış elemanı olarak aydın-kuşadasında oturduğum için orada çalışmak istiyorum.

Yorum Yapın

Kariyer
İş imkanı
AB iş ilanları
Evde ek iş
..