? 2013 - 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları
1:52 pm - Pazar Şubat 19, 2017

2013 – 2014 Akdeniz Üniversitesi İş İlanları

Cumartesi, 29 Kasım 2014, 18:22 | İş İlanları | 0 Yorum | Read 2904 Times
by iskur

2013 – 2014 Akdeniz Üniversitesi  İş İlanları,

2013 – 2014 Akdeniz Üniversitesi  İş İlanları

Akdeniz Üniversitesi insan kaynakları yeni ilanlar yayımlayarak personel alımlarını sürdürüyor. Son yayımlanan Akdeniz Üniversitesi iş ilanlarıarasında temizlik görevlisi alımı ilanı da bulunmaktadır. Akdeniz Üniversitesi iş başvurusu için adayların başvuru işlemlerini İşkur üzerinden tamamlamaları gerekmektedir.

Akdeniz Üniversitesi işçi alım ilanı için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin başvuru işlemlerini 28 Ocak tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranılan genel nitelikler arasında deneyimli olmaları ve bu deneyimlerini bonservis ile kanıtlayabilmeleri şartları yer almaktadır. Bu niteliklere sahip adayların gerçekleştirmiş oldukları başvurular incelenecek olup uygun bulunan adaylar arasında 1 Şubat 2013 tarihinde kura çekimi gerçekleştirilerek işe alınacak olan kişi belirlenecektir. Adayların en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir. Akdeniz Üniversitesi iş ilanları.


Bir önceki yazımız olan ÇAĞRI merkezi bayan iş ilanları 2013 ekiş başlıklı makalemizde 2013, bayan iş ilanları ve çağrı çalışanları hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.