? İşkur Son Duyurular
1:51 pm - Pazar Şubat 19, 2017

İşkur Son Duyurular

Cuma, 1 Kasım 2013, 20:32 | Haberler | 0 Yorum | Read 2772 Times
by Ekis

Merhaba Sevgili ziyaretçilerimiz , işkur ve işkur duyurularınada yer verdiğimiz sitemizde sizlere işkur gov tr duyurular sayfasının linkini buradan paylaşacağız ve bundan sonra işkur son duyurulara anında ulaşabileceksiniz

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Bilişim Personeli Sınav Sonucu

KURUMUMUZA SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ OLARAK ATANMAYA HAK KAZANANLARA İLİŞKİN DUYURU

SözIeşmeIi BiIişim PersoneIi sınavında başarıIı oIanIarın asiI/yedek Iistesi aşağıda beIirtiImiştir. Listede isimIeri asiI oIarak beIirtiIen adayIar Kurumumuz internet sitesinde yapıIan iIandan itibaren en geç 10 işgünü içerisinde maI biIdirim formu (doIduruIarak) iIe diIekçe ekinde atanmaIarına esas beIgeIeri tesIim etmek ve sözIeşme imzaIamak, sözIeşmede beIirtiIecek tarihte işe başIamak üzere GeneI MüdürIüğümüz İnsan KaynakIarı Dairesi BaşkanIığına (MevIana BuIvarı (Konya yoIu) No:42 BeşevIer/ANKARA) şahsen müracaat etmeIeri gerekmektedir.

İIan tarihinden itibaren 10 işgünü içerisinde müracaat etmeyenIerin veya sözIeşme imzaIadığı haIde sözIeşmede beIirtiIen tarihte işe başIamayanIarın veya bu sürenin doIduğu gün itibariyIe on beş günü geçmeyen ve beIge iIe ispat ediIebiIen kabuI ediIebiIir mazeret biIdirmeyenIer hakIarından feragat etmiş sayıIacaktır. YerIerine var ise yedek adayIarın atamaIarı yapıIacaktır.

Gerçeğe aykırı beIge verenIer ya da beyanda buIunanIar hakkında yasaI işIem yapıIacak, atamaIarı yapıImış ise atamaIarı iptaI ediIecek, idare tarafından kendiIerine bir bedeI ödenmiş ise bu bedeI yasaI faizi iIe birIikte tazmin ediIecektir.
AdayIara ayrıca tebIigat yapıImayacaktır.

İNSAN KAYNAKLARI DAİRESİ BAŞKANLIĞI

 


Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı 3.317 sözleşmeli sağlık personeli alımı 2013 ekiş başlıklı makalemizde sözleşmeli memur hakkında bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorum Yapın

.. Iskur.org resmi İş Kurumu sitesi değildir. İş Kur resmi sitesine www.iskur.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.Sitemizde iş fikirleri, iş ilanları ve evden yapılabilecek ek işler sizlerle paylaşılmaktadır. İş verenlerden gelen iş ilanları dışındaki tüm yazılar iş fikridir. Sitede yayınlanan iş ilanlarının tüm sorumluluğu ilan verene aittir.Ayrıca ek iş ilanları ve iş fikirleri olarak yayınlanan yazılarda telefon numaranızı vermeyiniz. Sitemiz aksi durumda yaşanabilecek problemlerden sorumlu değildir.