6:07 pm - Salı Ekim 21, 2014

Mandal Makinesi Fiyatları ve Satışı

Salı, 5 Mart 2013, 17:18 | Ek İş, Evde İş | 4 Yorum | Read 8663 Times
by iskur

Sponsorlu Bağlantılar

Fiyatları ve Satışı,

oldukça kullanışlı bir alet olup bu aleti kullanmak için özel bir ustalık bilginizin olmasına da gerek yoktur. Bu nedenle son dönemde evde mandal işi oldukça fazla ilgi toplamaktadır.

seçilen modele ve modelin özelliklerine bağlı olarak değişmekle beraber bugün kg. başı iş yaptıran pek çok firma mandal makinesi için kendi imkanlarını kullanmakta ve özellikle de bir kaç evin birleşerek yaptıkları işlere mandal makinası ve diğer malzemeleri ücretsiz olarak vermektedir.  Peki ? Mandal montajı ile yapılan son derece kolay bir iştir. Mandal işi kg. fiyatı ile yapılır. Üretmiş olduğunuz 1 kg. mandal için 10 – 20 lira arası para kazanabilirsiniz. yada ilanları vermek isterseniz sayfamızın sonunda yer alan yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden hemen mandal işi ve mandal makinası ilanlarınızı verebilirsiniz.

 
 


Bir önceki yazımız olan 2014 yılı ek iş arayan ev hanımları ekiş başlıklı makalemizde 2014 yılı ek iş arayan ev hanımları hakkında bilgiler verilmektedir.


Google Aramalar

mandal makinası,mandal makinesi,mandal yapma makinasi,mandal işi verilir,mandal montaj makinası,mandal yapma makinesi,mandal montaj makinesi,evde mandal yapma makinesi,mandal montaj makinası fiyatları,mandal montajı makinası

Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: , , , , , , , ,

4 responses to "Mandal Makinesi Fiyatları ve Satışı"

 1. Arife diyor ki:

  Merhaba,

  Bu işte calısmak istiyorum… Tsk

 2. yeşim diyor ki:

  selam,
  işe ihtiyacım var ve bu işi yapmak istiyorum

 3. gülşah pehlivan diyor ki:

  Mandal işi yapmak istiyorum İstanbul ataşehirde oturuyorum.

 4. Nursel Yılmaz diyor ki:

  slm grubum var boş mekan yerim var mandal montaj makinası sizden çalışması bizden

Leave a reply